KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095268
*
nr 1309 5268
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, "Ett släkte i utdöende I". Signerad. Motivet: 52x35cm
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:52:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 18:13:31
1
100 kr
24/2 18:20:27
2
150 kr
24/2 18:25:41
1
200 kr
24/2 19:01:05
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
*
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
nr 1309 5268
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, "Ett släkte i utdöende I". Signerad. Motivet: 52x35cm
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 18:13:31 | 1 | 100 kr |
24/2 18:20:27 | 2 | 150 kr |
24/2 18:25:41 | 1 | 200 kr |
24/2 19:01:05 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19